Tváření plechů lisováním

 Naše společnost dodává především postupové nástroje.

·         Postupové nástroje slouží k výrobě drobnějších a složitých součástek, které vyžadují několik operací. Pásový materiál prochází nástrojem v několika krocích a nástroj na něm vykonává všechny operace najednou. Například na první pozici vystřihne otvory, na dalších provede různé tahy a na poslední se hotová součástka vystřihne z pásu.

·         Nabízíme postupové nástroje pro díly různé složitosti a pro všechny typy kovů ve svítcích, které jsou pro účely postupového lisování používány. Maximální šířka pasu je 800 mm. 

·         Záruka za dodávané postupové nástroje činí dle požadavku zákazníka až 500 000 zdvihů před prvním přebroušením. 

·         Záruční a pozáruční servis našich nástrojů zajišťujeme prostřednictvím několika stálých partnerských nástrojáren.

·         Výroba nástroje probíhá v naši spolehlivé partnerské nástrojárně ve městě Dongguan (ČLR), se kterou kooperujeme již řádu let a která disponuje dostatkem moderních precizních technologií a zkušeným kvalifikovaným personálem.

·         Celý výrobní proces řídíme a kontrolujeme osobně (od zpracování technického zadání, komunikace zadání našemu partnerovi, přes průběžnou kontrolu výrobního procesu až po finální přejímku nástroje osobně u dodavatele v Číně). My jsme dodavatele pro naše zákazníky a ručíme plně za kvalitu dodávaných nástrojů dle českých zákonů.